W dniu 25 lutego 2021 r. w formie zdalnej, odbyło się osiemnaste posiedzenie Rady Zarządzającej TOE XV kadencji.

Posiedzenie obejmowało następujące, główne punkty stanowiące program:

 1. Przyjęcie nowych członków – przyjęto trzydziestu czterech Członków Zwyczajnych i dwóch Członków Wspierających.
 2. Omówienie materiałów na Zwyczajne Walne Zebranie Członków TOE:
  a) Sprawozdanie z działalności TOE w 2020 roku
  b) Sprawozdanie finansowe TOE za 2020 rok
  c) Sprawozdanie z działalności Rady Zarządzającej TOE w 2020 roku
  d) Program działania TOE z uwzględnieniem zadań szczegółowych na 2021 rok
  e) Zasady gospodarki finansowej TOE. Budżet na rok 2021 rok
  Podjęcie uchwał dotyczących ww. materiałów, terminu i propozycji porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków TOE.
 3. Omówienie działalności Zespołów i Grup roboczych TOE oraz spraw bieżących, w tym przyjęcie Raportu TOE: „Analiza płynności hurtowego rynku energii elektrycznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem rynku giełdowego i obliga giełdowego”.
 4. Wolne wnioski, sprawy różne.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem